Relacja z III Turnieju o Puchar Burmistrza Zambrowa 05.03.2017r.

 DSC 0136

           

                               III TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA ZAMBROWA      

                                               W KARATE KYOKUSHIN

                               

                               Zambrów 5 Marca 2017 r.

                                                                                 KOMUNIKAT KOŃCOWY

                                                                            Turniej Pomarańczowych Pasów

 Dzieci (2012-2008)  KATA Kadeci (2007-2004)  KATA
1 Michał Ostapowicz Augustów 1 Aleksandra Olszewska Zambrów-ZKKK
2 Karolina Olszewska Zambrów-ZKKK 2 Patrycja Block ASW Jonkowo
3 Gabriel Lutostański Zambrów-ZKKK 3 Maja Strzelecka Masters Dojo WASW
4 Zuzanna Burkowska BKKK KANKU 4 Wiktoria Soja KANKU Chełm

Młodzicy, Juniorzy (2003-2000)  KATA

Dziewczęta młodsze (2012-2010) -20kg

1 Cymmerman Bruno BKKK KANKU 1 Kalinowska Kinga Zambrów-ZKKK
2 Beata Koszołko Bialski KKK 2 Lena Rytel Adrianik AK YOKOZUNA
3 Kacper Kondracki Zambrów-ZKKK 3 Sienkiewicz Zuzanna BKKK KANKU
4 Grosfeld Joanna Zambrów-ZKKK      
Chłopcy młodsi (2012-2010) -20kg Dziewczęta młodsze (2012-2010) +20kg
1 Sasinowski Arkadiusz Zambrów-ZKKK 1 Zalewska Lena Zambrów-ZKKK
2 Paweł Leszczyński AK YOKOZUNA 2 Ostrowska Julia Zambrów-ZKKK
3 Łada Ksawery Ostrołęcki KKK 3 Maja Nasiłowska AK YOKOZUNA
3 ------- -------- 3 Maja Andrzejczyk Zambrów-ZKKK
Chłopcy młodsi (2012-2010) +25kg Chłopcy młodsi (2012-2010) -25kg
1 Bartosz Borsuk Masters Dojo 1 Władysław Domelewski OSSWKK
2 Kwasiborski Hubert BKKK KANKU 2 Mróz Jakub Ostrołęcki KKK
3 Młynarczyk Adrian BKKK KANKU 3 Alan maciejak Masters Dojo
Chłopcy (2009-2008) -26kg Dziewczęta (2009-2008) -30kg
1 Radosław Raczowski SCK Białystok 1 Karolina Olszewska Zambrów-ZKKK
2 Franciszek Jankowski OSSWKK 2 Oliwia Nagrodzka LKKK
3 Tytus Ziątek AK YOKOZUNA 3 Amelia Kurylak ASW Jonkowo
Chłopcy (2009-2008) -30kg Dziewczęta (2009-2008) +30kg
1 Michał Ostapowicz Augustów 1 Michalina Leszek ASW Jonkowo
2 Maciej Korpalski Iławski KKK 2 Zuzanna Jędrzejewska Włocławski KKK
3 Filip Polak Zambrów-ZKKK 3 Kuprel Amelia BKKK KANKU
      3 Kucińska Maja BKKK KANKU
Chłopcy (2009-2008) -35kg Chłopcy (2009-2008) +35kg
1 Łukasz Przybysz Bialski KKKK 1 Zawisza Cezary AK YOKOZUNA
2 Kalinowski Gabriel BKKK KANKU 2 Seligman Jakub BKKK KANKU
3 Malon Mateusz Ostrołęcki KKK 3 Maciej Łada Zambrów-ZKKK
Kadeci młodsi (2009-2008) -30kg Kadetki młodsze (2007-2006) -35kg
1 Kacper Hołownia SCK Białystok 1 Anna Spudowska LKKK
2 Kaczmarcyk Marcin Ostrołęcki KKK 2 Zaręba Amelia Zambrów-ZKKK
3 Maciej Sienko Augustów 3 Kaliszewicz Kinga Zambrów-ZKKK
3 Marcel Nagieło ASW Szczytno      
Chłopcy (2007-2006) -35kg Kadeci młodsi (2007-2006) -40kg
1 Jakub Duda Zambrów-ZKKK 1 Choromański Mateusz Zambrów-ZKKK
2 Patryk Daniliczyk Augustów 2 Marcin Kolasa LKKK
3 Jakub Pawłowski Augustów 3 Zalewski Jakub Zambrów-ZKKK
      3 Mazurowski Łukasz Włocławski KKK
Kadeci młodsi (2007-2006) +40kg Kadetki młodsze (2007-2006) -45kg
1 Maksymilian Husar WKKK 1 Patrycja Block ASW Jonkowo
2 Wardziński Adrian Zambrów-ZKKK 2 Abramczyk Aleksandra Ostrołęcki KKK
3 Filip Zakrzewski ASW Jonkowo 3 Katarzyna Latosińska WKKK
3 Paweł Giedrojć Zambrów-ZKKK 3 Kaja Kaniowska LKKK
Kadetki młodsze (2007-2006) +45kg Kadeci (2005-2004) -35kg
1 Klaudia Moleśtak LKKK 1 Dawid Kowalski Włocławski KKK
2 Łupińska Alicja BKKK KANKU 2 Rożuk Paweł BKKK KANKU
3 Magdalena Samczuk Radzyński KKK 3 Rafał Pruszyński BKKK KANKU
Kadetki (2005-2004) -40kg Kadetki (2005-2004) -45kg
1 Aleksandra Kowalczuk SCK Białystok 1 Kacper Miler Brokowski KKK
2 Aleksandra Olszewska Zambrów-ZKKK 2 Sebastian Abucewicz AK YOKOZUNA
3 Nicola Kaniowska LKKK 3 Luczewski Kacper BKKK KANKU
3 Wiktoria Soja KANKU Chełm      
Kadeci (2005-2004) +45kg Kadetki (2005-2004) -50kg
1 Sienkiewicz Sebastian BKKK KANKU 1 Małgorzata Dymek LKKK
2 Gronoastajski Paweł Zambrów-ZKKK 2 Marta Kwiakowska SCK Białystok
3 Mateusz Wójcik LKKK 3 Julia Kępa ASW Szczytno
Kadetki (2005-2004) +50kg Młodzicy (2003-2002) -50kg
1 Zofia Perzan AK YOKOZUNA 1 Artur Pawłowski SCK Białystok
2 Endzel Joanna Zambrów-ZKKK 2 Bartosz Kondracki LKKK
3 Patrycja Drozdowska Zambrów-ZKKK 3 Cymmerman Bruno BKKK KANKU
Młodzicy (2003-2002) -60kg Młodziczki, Juniorki (2003-2002) +40kg
1 Kacper Wróblewski OSSWKK 1 Grosfeld Joanna Zambrów-ZKKK
2 Kacper Kondracki Zambrów-ZKKK 2 Zakrzewska Karolina Zambrów-ZKKK
3 Mikołaj Wojciechowski ASW Szczytno 3 Ościłowska Martyna BKKK KANKU

                          Turniej Niebieskich, Żółtych i Zielonych Pasów

Dzieci (2012-2008)  KATA

Kadeci (2007-2004)  KATA

1 Szymon Zawadzki Augustów 1 Wiktoria Bilska Krośnienski KKK
2 Konrad Dobrzyń OSSWKK 2 Aleks Łączak Krośnienski KKK
3 Łukasz Przybysz Bialski KKK 3 Mateusz Wójcik LKKK
4 ------------- ------------ 4 Olgierd Salik Augustów
Młodzicy, Juniorzy (2003-2000)  KATA Chłopcy (2009-2008)  -30kg
1 Kinga Kuklińska OSSWKK 1 Jakub Zalewski Iławski KKK
2 Oliwia Krupa Krośnieński KKK 2 Szymon Zawadzki Augustów
3 Marcin Gibowicz OSSWKK 3 Konrad Dobrzyń OSSWKK
4 Jakub Tomkiewicz Augustów      
Chłopcy (2009-2008)  Open Kadeci młodsi (2007-2006)  -30kg
1 Staniszewski Antoni Ostrołęcki KKK 1 Gabriel Koszołko Bialski KKK
2 Natan Żyliński ASW Szczytno 2 Leon Paszkiewicz Bialski KKK
      3 Aleksiejczyk Kacper BKKK KANKU
Kadeci młodsze (2007-2006)  -35kg Kadeci Młodsi (2007-2006)  +40kg
1 Dawid Sawicki OSSWKK 1 Predko Hubert Zambrów-ZKKK
2 Zieliński Aleksander Ostrołęcki KKK 2 Michał Rolka ASW Szczytno
3 Hubert Przybysz Bialski KKK 3 Kajetan Kozakiewicz Bialski KKK
3 Gożdziewski Paweł Ostrołęcki KKK      
Kadetki młodsze (2007-2006)  -58kg Kadeci (2007-2006)  -40kg
1 Staniszewska Martyna Ostrołęcki KKK 1 Miłosz Gacioch ASW Szczytno
2 Oliwia Salik Augustów 2 Jakub Rybka Włocławski KKK
3 Sasinowska Aleksandra Zambrów-ZKKK 3 Jakub Hermanowski Bialski KKK
Kadetki (2005-2004)  -40kg Kadetki (2005-2004)  -45kg
1 Julita Sęk Ostrołęcki KKK 1 Szymon Milanowski Augustów
2 Martyna Korybska ASW Szczytno 2 Piotr Warciński Augustów
3 Wiktoria Bilska Krośniński KKK 3 Eryk Sidor Zambrów-ZKKK
Kadeci (2005-2004)  -40kg Kadeci (2005-2004)  -55kg
1 Olgiert Salik Augustów 1 Kaziemierczak Bartek UKS KSW KYOKUSHIN
2 Adrian Ciechlecki Włocławski KKK 2 Paweł Konieczny Bialski KKK
3 Aleks Łączak Krośnienski KKK 3 Brodowski Adam Ostrołęcki KKK
3 Ajk Kazarjan Bialski KKK      
Kadeci (2005-2004)  +55kg Kadetki (2005-2004)  +40kg
1 Maciej Pawłowski ASW Szczytno 1 Patrycja Mielniczuk KANKU Chełm
2 Karol Kijewski ASW Szczytno 2 Ania Stankiewicz UKS KSW KYOKUSHIN
3 Jakub Stawisiński Włocławski KKK 3 Maja Pietraszuk Bialski KKK
Młodziczki (2003-2002)  -50kg Młodziczki (2003-2002)  -66kg
1 Kinga Kuklińska OSSWKK 1 Gracja Cegan Masters Dojo
2 Andżelika Dobrzyń OSSWKK 2 Alicja Cyra Masters Dojo
3 Oliwia Krupa Krośnieński KKK 3 Długołęcka Daria Brokowski KKK
3 Gożoniewska Małgorzata Ostrołęcki KKK 3 Julia Sumało Masters Dojo
Młodziczki (2003-2002)  -50kg Młodzicy (2003-2002)  -60kg
1 Kukuć Mateusz Ostrołęcki KKK 1 Nizinski Szymon Ostrołęcki KKK
2 Bartosz Świś LKKK 2 Karol Kolasa LKKK
3 Szymon Wasilewski BKKK KANKU 3 Krystian Chomiuk Bialski KKK
Młodzicy (2003-2002)  +65kg Juniorzy (2001-1999)  -60kg
1 Maksymilian Penger ASW Jonkowo 1 Jakub Tomkiewicz Augustów
2 Jakub Skowroński OSSWKK 2 Jakub Kaczmarczyk Ostrołęcki KKK
3 Sadlak Damian Ostrołęcki KKK 3 Kacper Siłaczuk Radzyński KKK
Juniorzy (2001-1999)  -75kg Juniorki (2001-1999)  open
1 Daniel Stolarczyk ASW Szczytno 1 Łucja Szaniawska Radzyński KKK
2 Kamil Sidor Zambrów-ZKKK 2 Malinowska Natalia BKKK KANKU
3 Marcin Gibowicz OSSWKK 3 Sadlak Laeksandra Ostrołęcki KKK

Klasyfikacja drużynowa

1 Zambrowski Klub Karate Kyokushin 81 pkt 16 Węgorzewo Klub Karate Kyokushin 6 pkt
2 Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin 47 pkt 16 Brokowski Klub Karate Kyokushin 6 pkt
3 Augustowski Klub Karate Kyokushin 44 pkt      
4 OSSWKK 41 pkt      
5 BKKK KANKU 38 pkt      
6 Lubelski Klub Karate Kyokushin 31 pkt      
7 Akademia Sztuk Walki Szczytno 30 pkt      
8 Bialski Klub Karate Kyokushin 27 pkt      
9 Sport Club Białystok 23 pkt      
10 AK YOKOZUNA 21 pkt      
11 Akademia Sztuk Walki Jonkowo 19 pkt      
12 Włocławski Klub Karate Kyokushin 16 pkt      
12 Masters Dojo WASW 16 pkt      
13 Krośnieński Klub Karate Kyokushin 14 pkt      
14 Iławski Klub Kyokushin Karate 8 pkt      
14 UKS KSW KYOKUSHIN 8 pkt      
15 Radzyński Klub Karate Kyokushin 7 pkt      
16 Kanku Chełm 6 pkt      
ILOŚĆ ZAWODNIKÓW 300   ILOŚĆ KLUBÓW 22

NAJLEPSZY ZAWODNIK z Powiatu Zambrowskiego

  Kacper Kondracki  

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA z Powiatu Zambrowskiego

  Aleksandra Olszewska  

NAJLEPSZY ZAWODNIK Turnieju

  Michał Ostapowicz - Augustów  

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA Turnieju

  Kinga Kuklińska -  OSSWKK  
ORGANIZATOR Zambrowski Klub Karate Kyokushin - ZKKK  
SĘDZIA GŁÓWNY Shihan Jacek Czerniec  

        

Osu!

GALERIA

 

adrik

 

ZAMBROWSKI KLUB
KARATE KYOKUSHIN

Akademia Sztuk Walki i Fitnessu
w Zambrowie

ul. Legionowa 9

18-300 Zambrów

 

 

 

telik

 

 

509-166-112

Anna Kaczyńska-Youssfi

 

emaik

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.karatezambrow.com.pl

 Facebook

WSPIERAJĄ NAS:

 

bs Metaltechnik gregorek golchem logo

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY