Udział ZKKK na Mistrzostwach Białorusi - Grodno 8-9.4.2017

W dniu 8-9  kwietnia 2017 r.    5 osobowa reprezentacja z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w międzynarodowym prestiżowym turnieju "V Otwartych Mistrzostwach Białorusi - Wiosna nad Niemnem", które odbyły się w Grodnie oraz w Seminarium z Mistrzem Świata w karate Kyokushin Tariel Nikoleishvili , który jako jeden z nielicznych ukończył test 100 kumite.
W zawodach wzięło udział 350 zawodników z Ukrainy, Mołdawii, Rosji, Czeczenii, Tunezji, Białorusi oraz  15 zawodników Polski.  Swoje umiejętności na macie pokazał Hubert Predko , mierząc się z zawodnikiem z Mołdawii , po bardzo zaciętej walce zawodnik z Mołdawi zwyciężył pojedynek.
" Był to turniej na bardzo wysokim poziomie,  umiejętności zawodników ze wschodu są godne podziwu,  przede wszystkim zawodnicy walczyli bez Hogo (ochraniacza na tułów). Dla naszego zawodnika było to wyzwanie , gdyż walczył na takich zasadach pierwszy raz . Mimo, iż tym razem nie wrócił do kraju z medalem , to na pewno wrócił ze zdobytym doświadczeniem, które z pewnością zaowocuje  w jego dalszej karierze. " - komentuje sensei Skander Youssfi , trener ZKKK i sędzia podczas turnieju.

DSC06181

 

 

GALERIA

 

adrik

 

ZAMBROWSKI KLUB
KARATE KYOKUSHIN

Akademia Sztuk Walki i Fitnessu
w Zambrowie

ul. Legionowa 9

18-300 Zambrów

 

 

 

telik

 

 

509-166-112

Anna Kaczyńska-Youssfi

 

emaik

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.karatezambrow.com.pl

 Facebook

WSPIERAJĄ NAS:

 

bs Metaltechnik gregorek golchem logo

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY