Puchar Polski Seniorów, uniorów i Młodzików - Wrocław 09.12.2017

Aleksandra Olszewska oraz Zuzanna Szulborska reprezentowały Zambrowski Klub Karate Kyokushin podczas ogólnopolskich zawodów. Mimo dobrej postawie i zaangażowaniu, zawodniczkom nie udało się zająć miejsca na podium. Z pewnością zebrały one cenne doświadczenie, które pomoże im w dalszej karierze sportowej.
 
XXXIV Puchar Polski Seniorów oraz XIV Puchar Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików w karate odbył się 9 grudnia we Wrocławiu. Organizatorem zawodów był Wrocławski Klub Karate.
 
Na czterech matach zmagało się 489 karateków z 96 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Wśród nich znajdowały się dwie zawodniczki Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin – Aleksandra Olszewska (młodzik) oraz Zuzanna Szulborska (junior). Ponadto jednym z sędziów zawodów był sensei Skander Youssfi 4 dan z ZKKK. 
 
- „Zawody były na wysokim poziomie. Tym razem nasze zawodniczki nie zdołały stanąć na podium, choć należy zaznaczyć, że pokazały bardzo dobrą technikę i ducha walki. Na pewno zdobyły doświadczenie, które jest bezcenne, gdyż dla dziewczyn był to pierwszy start w zawodach takiej rangi.” - podsumowuje trener Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin Anna Kaczyńska – Youssfi. 
 IMG 6027

GALERIA

 

adrik

 

ZAMBROWSKI KLUB
KARATE KYOKUSHIN

Akademia Sztuk Walki i Fitnessu
w Zambrowie

ul. Legionowa 9

18-300 Zambrów

 

 

 

telik

 

 

509-166-112

Anna Kaczyńska-Youssfi

 

emaik

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.karatezambrow.com.pl

 Facebook

WSPIERAJĄ NAS:

 

bs Metaltechnik gregorek golchem logo

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY