Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Zambrowa 11.03.2018r.

tn IMG 8834

GALERIA

         

11 marca w Zambrowie pod Patronatem Burmistrza Miasta Zambrów odbył się IV Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Zambrowa  i Dzień Kultury Japonii w Zambrowie. Organizatorem turnieju był Zambrowski Klub karate Kyokushin , współorganizatorem Starostwo Powiatowe w Zambrowie i Urząd Marszałkowski Woj Podlaskiego.   Turniej Rozegrano w konkurencji kata ( układ technik) oraz kumite ( walka) w kategoriach , dzieci , juniorów i seniorów. W turnieju wzięło udział ok. 250 zawodników z Rosji , Białorusi oraz  z Polski m.in. z Warszawy , Przasnysza, Kalisza , Włocławka , Lublina, Siedlec, Białegostoku, Augustowa, Łukowa, Ciechanowa, Piaseczna, Zambrowa . Zawodnicy ZKKK spisali się wzorowo zdobywajac drużynowo 1 miejsce . Podczas Turniej z okazji Dnia Kultury Japonii można było uczestniczyć w warsztatach z kaligrafii prowadzonych przez Mistrza kaligrafii  Ryotaro Sakamoto ,  degustować sushi i obejrzeć wspaniały pokaz tamashiwarii ( łamania desek i pustaków ) w wykonaniu Sensei Skandera Youssfi 4 dan. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim członkom klubu za pomoc w organizacji turnieju , za zaangażowanie i doping.

Dziękujemy firmom wspierającym Bank Spółdzielczy, Golchem, Gregorek, Metal Technik s.a. 

                                                           KOMUNIKAT KOŃCOWY

 

                                                                        Turniej Pomarańczowych Pasów

Chłopcy młodsi (2013-2011) -20kg Kata Kadeci młodsi (2008-2007)
1 Matyushin Denis Seienchin Rosja 1 Gabriela Simińska Ciechanowski KKK
2 Oliwier Olszewski Siedlecki KKK 2 Ostapowicz Michał Augustowski KKK
-     3 Strugulewski Kacper Augustowski KKK
-     -    

Chłopcy młodsi (2013-2011) -25kg

Kata Kadeci, Młodzicy, Juniorzy (2006-2000)
1 Arkadiusz Sasinowski Zambrowski KKK 1 Leszczyński Igor Augustowski KKK
2 Maksym Matysiak Zambrowski KKK 2 Ignatowska Kamila Augustowski KKK
3 Dawid Woźnica Siedlecki KKK 3 Paweł Gronostajski Zambrowski KKK
3 Wojciech Warmiak Bushi Team -    
Chłopcy młodsi (2013-2011) +25kg Dziewczęta młodsze (2013-2011) -25kg
1 Michał Reszuta BKKK Kanku 1 Nikola Lutostańska Zambrowski KKK
2 Szymon Śledziewski Zambrowski KKK 2 Oliwia Ignaczuk Zambrowski KKK
3 Łukasz Kapelański Zambrowski KKK 3 Lena Molenda Zambrowski KKK
-     3 Weronika Patyńska Bushi Team
Chłopcy (2010-2009) -25kg Dziewczęta (2010-2009) -25kg
1 Aleksandr Atamanov Bushido Rosja 1 Kinga Kalinowska Zambrowski KKK
2 Szymon Kordek ASW-N Szczytno 2 Grażyna Zdzioch Przasnyski KKK
3 Wiktor Choiński Zambrowski KKK 3 Julia Rakowska Zambrowski KKK
3 Wiktor Zaniewski Zambrowski KKK 3 Marlena Łuka BKKK KANKU
Chłopcy (2010-2009) -30kg Dziewczęta (2010-2009) -30kg
1 Łukasz Wolert AK Yokozuna 1 Maja Dziubińska Olecka SSWKK
2 Tytus Ziontek AK Yokozuna 2 Helena Szeszko Bushi Team
3 Szymon Łada Zambrowski KKK 3 Natasza Korczakowska ASW-N Szczytno
-     3 Maja Nasiłowska AK Yokuzuna
Chłopcy (2010-2009) +30kg Dziewczęta (2010-2009) +30kg
1 Dawid Tyborowski Zambrowski KKK 1 Weronika Borek ŁKKK Mawashi
2 Kacper Wróblewski Zambrowski KKK 2 Maja Kamińska AK Yokozuna
3 Błażej Brzóska Zambrowski KKK 3 Gabriela Śledziewska Zambrowski KKK
3 Kryspin Kuskowski Przasnyski KKK 3 Maja Zawisza AK Yokuzuna
Kadeci młodsi (2008-2007) -35 kg Kadeci młodsze (2008-2007) -35 kg
1 Sieńko Maciej Augustowski KKK 1 Skarlet Równa Brokowski KKK
2 Igor Leszczyński Augustowski KKK 2 Martyna Stolarczyk ŁKKK Mawashi
3 Piotr Kozłowski Zambrowski KKK 3 Dominika Adakimowicz Węgorzewski KKK
3 Sturgulewski Kacper Augustowski KKK 3 Małgorzata Szczepocka Bushi Team
Kadeci młodsi (2008-2007) - 40 kg Kadeci młodsze (2008-2007) - 55 kg
1 Krystian Gronostajski Zambrowski KKK 1 Agata Nagieło ASW-N Szczytno
2 Michał Dąbrowski Zambrowski KKK 2 Amanda Kicińska Ciechanowski KKK
3 Hubert Feć Bushi Team 3 Gabriela Simińska Ciechanowski KKK
3 Ostapowicz Michał Augustowski KKK 3 Karina Kuprewicz Węgorzewski KKK
Kadeci młodsi (2008-2007) - 45 kg Kadetki (2006-2005) - 40 kg
1 Adrian Wardziński Zambrowski KKK 1 Ignatowska Kamila Augustowski KKK
2 Franciszek Statkiewicz Olecka SSWKK 2 Basia Krajewska ASW-N Szczytno
3 Konrad Galik Iławski KKK 3 Tatiana Sufa-chrostowska Zambrowski KKK
3 Dominik Kordek ASW-N Szczytno 3 Klaudia Paskudzka ŁKKK Mawashi
Kadeci młodsi (2008-2007) + 45 kg Kadetki (2006-2005) +50 kg
1 Jakub Zalewski Zambrowski KKK 1 Grochowska Aleksandra ŁKKK Mawashi
2 Michał Dwornicki Bushi Team 2 Oliwia Staniaszek AK Yokuzuna
3 Jakub Seligman BKKK KANKU -    
3 Mateusz Kacprzyk Zambrowski KKK -    
Kadeci (2006-2005) - 40 kg Młodziczki (2004-2003) +50 kg
1 Zubarya Nuraliev ŁKKK Mawashi 1 Julia Czujak ASW-N Szczytno
2 Jakub Krzyżewski Ciechanowski KKK 2 Joanna Grosfeld Zambrowski KKK
-     3 Oliwia Waleryś Lubelski KKK
-     3 Kamila Wolska Fighters Dojo Góra Kalwaria
Kadeci (2006-2005) + 55kg Młodziczki (2004-2003) -75 kg
1 Piotr Waszkiewicz Olecka SSWKK 1 Gołękowska Julia ŁKKK Mawashi
2 Kopeć Mikołaj ŁKKK Mawashi 2 Marchwicka Martyna ŁKKK Mawashi
3 Kacper Kowalczyk Kaliski KKK -    
3 Mateusz Waśniewski Ciechanowski KKK -    
Młodzicy (2004-2003) - 75 kg  
1 Kajetan Filiksiak Bushi Team      
2 Jakub Duda ASW-N Szczytno      
3 Paweł Gronostajski Zambrowski KKK      
3 Kajka Konrad ŁKKK Mawashi      
Mężczyźni +80 kg  
1 Andrzej Galik Iławski KKK      
2 Daniel Ostrowski AK Yokuzuna      
3 Arkadiusz Głodkowski Zambrowski KKK      
3 Filip Weremczuk BKKK KANKU      

Turniej Powyżej 8 kyu

Chłopcy (2010-2009) + 25kg Kata Kadeci (2008-2005)
1 Filip Polak Zambrowski KKK 1 Izabela Mielech Krośnieński KKK
2 Tomasz Dziuba Bushi Team 2 Podvoyskiy Nikita Bushido Rosja
3 Władysław Domelewski Olecka SSWKK 3 Stukov Aleksandr Bushido Rosja
4 Timerbulat Roman Seiken Rosja -    
Kadeci młodsi (2008-2007) +25kg Kata Młodzicy, Juniorzy (2004-2000)
1 Lyapin Andrei Seiken Rosja 1 Eduard Chushal Białoruś Klub ''BARS''
2 Patruschev Artemiy Bushido Rosja 2 Dzianis Tukai Białoruś Klub ''BARS''
3 Krzysztof Miklaszewski Włocławski KKK 3 Daniil Hrabovik Białoruś Klub ''BARS''
3 Gabriel Lutostański Zambrowski KKK -    
Kadeci młodsi (2008-2007) +35kg Kadetki młodsze (2008-2007) -35kg
1 Miłosz Łącki Włocławski KKK 1 Karolina Olszewska Zambrowski KKK
2 Marcel Korybski ASW-N Szczytno 2 Trescheva Yuliya Seiken Rosja
3 Bartosz Żbikowski Ciechanowski KKK 3 Kinga Kalisiewicz Zambrowski KKK
3 Natan Żyliński ASW-N Szczytno 3 Izabela Mielech Krośnieński KKK
Kadeci (2006-2005) -35kg Kadetki młodsze (2008-2007) +35kg
1 Podvoyskiy Nikita Bushido Rosja 1 Prohina Sofiya Musubi Rosja
2 Polischuk Danila Seiken Rosja 2 Amelia Zaręba Zambrowski KKK
3 Fijołek Kewin ŁKKK Mawashi 3 Anna Madajczyk Włocławski KKK
3 Jakub Lenart Ciechanowski KKK -    
Kadeci (2006-2005) -40kg Kadetki (2006-2005) -40kg
1 Stukov Aleksandr Bushido Rosja 1 Aleksandra Olszwska Zambrowski KKK
2 Ukolov Vladimir Seiken Rosja 2 Marta Dąbrowska ŁKKK Mawashi
3 Mateusz Choromański Zambrowski KKK -    
3 Szymon Klimaczewski Włocławski KKK -    
Kadeci (2006-2005) -45kg Kadetki (2006-2005) -50kg
1 Michał Rolka ASW-N Szczytno 1 Martyna Łuka BKKK KANKU
2 Michał Jakubiak Ciechanowski KKK 2 Klaudia Moleśtak Lubelski KKK
-     3 Martyna Korybska ASW-N Szczytno
-     3 Zofia Niebrzegowska AK Yokuzuna
Kadeci (2006-2005) +45kg Kadetki (2006-2005) +50kg
1 Maciej Lewandowski Fighters dojo Góra Kalwaria 1 Zofia Perzan AK Yokuzuna
2 Karl Kijewski ASW-N Szczytno 2 Tsupkina Renata Musubi Rosja
3 Hubert Predko Zambrowski KKK 3 Wróbel Wiktoria Siedlecki KKK
3 Miłosz Pniewski Iławski KKK -    
Młodzicy (2004-2003) -45kg Młodziczki (2004-2003) -50kg
1 Stegancev Boris Musubi Rosja 1 Martyna Grygo Olecka SSWKK
2 Kacper Miler Brokowski KKK 2 Katarzyna Kozłowska BKKK KANKU
3 Jakub Gościewski Olecka SSWKK 3 Julia Kępa ASW-N Szczytno
3 Ciechlecki Adrian Włocławski KKK 3 Małgorzata Dymek Lubelski KKK
Młodzicy (2004-2003) +45kg Juniorki (2001-2000-1999) -60kg
1 Daniil Hrabovik Klub Bars Białoruś 1 Wiktoria Witkowska Iławski KKK
2 Piotr Gibowicz Olecka SSWKK 2 Andżelika Dobrzyń Olecka SSWKK
3 Pilkin Anton Seiken Rosja 3 Natalia Wolska Fighters dojo góra kalwaria
3 Bruno Cymmerman BKKK KANKU 3 Uliana Vilcheuskay Klub Bars Białoruś
Młodzicy (2004-2003) +65kg Juniorki (2001-2000-1999) +60kg
1 Biryukov Nikita Musubi Rosja 1 Patrycja Lewandowska Bushi Team
2 Kacper Kondracki Zambrowski KKK 2 Michalina Majewska Lubelski KKK
3 Maciek Pawłowski ASW-N Szczytno 3 Zuzanna Szulborska Zambrowski KKK
3 Ozygała Łukasz ŁKKK Mawashi -    
Juniorzy (2002-2001-2000) +55kg Kobiety +60kg
1 Eduard Chushal Klub Bars Białoruś 1 Ewa Modzelewska Bushi Team
2 Dzianis Tukai Klub Bars Białoruś 2 Karolina Marczak AK Yokuzuna
3 Ukolov Vładisłav Seiken Rosja -    
3 Bartosz Świś Lubelski KKK -    
Juniorzy (2002-2001-2000) +65kg  
1 Jakub Skowroński Olecka SSWKK 1    
2 Tymiński Filip ŁKKK Mawashi 2    
-     3    
Seniorzy +18lat -80kg  
1 Kacper Feliksiak Bushi Team 1    
2 Marcin Gibowicz Olecka SSWKK 2    
3 Karol Szeszko Bushi Team 3    
Seniorzy +18lat -100kg  
1 Eryk Odzimkowski Bushi Team 1    
2 Chodorowski-Wojewnik Błażej Jakub Augustwski KKK 2    
-     3    
Seniorzy +18lat +100kg  
1 Siewiec Mateusz ŁKKK Mawashi 1    
2 Piotr Szewczyk ŁKKK Mawashi 2    
3 Parulski Piotr ŁKKK Mawashi 3    
Weterani +35lat -80kg  
1 Krzysztof Szczepański Ciechanowski KKK 1    
2 Robert Olszewski Zambrowski KKK 2    
3 Marcin Ołdakowski Zambrowski KKK 3    

 

Klasyfikacja drużynowa

1 Zambrowski Klub Karate Kyokushin 95 pkt 17 Sidlecki Klub Karate Kyokushin 2 pkt
2 Kyokushin Rosja 63 pkt 17 Węgorzewski Klub Karate Kykushin 2 pkt
3 Łukowski Klub Karate Kyokushin ''Mawashi'' 48 pkt 18 Kaliski Klub Karate Kyokushin 1 pkt
4 Bushi Team 37 pkt  
5 Akademia Sztuk Walki Novum Szczytno 34 pkt  
6 Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 30 pkt  
7 AK Yokuzuna 28 pkt  
7 Augustowski Klub Karate Kyokushin 28 pkt  
8 Klub ''BARS'' Białoruś 23 pkt  
9 Ciechanowski Klub Karate Kyokushin 21 pkt  
10 Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU 17 pkt  
11 Iławski Klub Kyokushin Karate 12 pkt  
12 Lubelski Klub Karate Kyokushin 9 pkt  
12 Włocławski Klub Karate Kyokushin 9 pkt  
13 Brokowski Klub Karate Kyokushin 8 pkt  
14 Fighters Dojo Góra Kalwaria 7 pkt  
15 Krośnieński Klub Karate Kyokushin 6 pkt  
16 Przasnyski Klub Karate Kyokushin 4 pkt  
ILOŚĆ ZAWODNIKÓW 253   ILOŚĆ KLUBÓW 22

NAJLEPSZY ZAWODNIK z Powiatu Zambrowskiego

  Paweł Gronostajski  

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA z Powiatu Zambrowskiego

  Karolina Olszewska  

NAJLEPSZY ZAWODNIK Turnieju

  Eduard Chushal (Białoruś)  

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA Turnieju

  Ignatowska Kamila (Augustów)  
ORGANIZATOR Zambrowski Klub Karate Kyokushin - ZKKK  
SĘDZIA GŁÓWNY Shihan Jan Mazurkiewicz 5 Dan  
SĘDZIA TECHNICZNY Sensei Skander Youssfi 4 Dan  

 

adrik

 

ZAMBROWSKI KLUB
KARATE KYOKUSHIN

Akademia Sztuk Walki i Fitnessu
w Zambrowie

ul. Legionowa 9

18-300 Zambrów

 

 

 

telik

 

 

509-166-112

Anna Kaczyńska-Youssfi

 

emaik

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.karatezambrow.com.pl

 Facebook

WSPIERAJĄ NAS:

 

bs Metaltechnik gregorek golchem logo

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY