Mazovia Cup - Piaseczno 24.03.2018r.

Kolejny udany turniej dla zawodników z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin , tym razem karatecy walczyli na VII Ogólnopolskim Turnieju Mazovia CUP 2018, który odbył się 24 marca w Piasecznie . Ten prestiżowy turniej zgromadził blisko 400 zawodników z 40 klubów z całej Polski. Wszystkie kategorie  były bardzo mocno obsadzone, więc nie było łatwo ale szesnastoosobowa drużyna ZKKK dała z siebie maksimum sił i zdobyła dla Zambrowa aż 10 medali.
1 miejsce na podium wywalczyli  : Adrian Wardziński , Amelia Zaręba , Karolina Olszewska ,
2 miejsce zdobył Jakub Zalewski , który pokazał prawdziwego ducha karate walcząc z wybitym palcem u ręki, na
3 miejscu na podium stanęli : Filip Polak ,Kacper Wróblewski, Kinga Kalisiewicz, Kamil Wiaksa, Paweł Gronostajski , Krystian Gronostajski . Tym razem do miejsca na  podium zabrakło  trochę szczęścia dla Gabriela Lutostańskiego, Aleksandry Sasinowskiej,  Maksyma Matysiaka, Mateusza Choromańskiego, Piotra Kozłowskiego i Hubert Predko.  Wszyscy zawodnicy wrócili do Zambrowa z dużym bagażem doświadczeń i motywacją do dalszych treningów, gratulacje dla całej ekipy i podziękowania dla rodziców , najlepszych  kibiców.