II Crossfit Challenge- Wysokie Mazowieckie 25.03.2018

25 marca w ZSZ w Wysokiem Mazowieckiem pod patronatem Starosty odbył się II Crossfit Challenge . Organizatorem tego wydarzenia był Zambrowski Klub Karate Kyokushin , który od wrzenia 2017 roku prowadzi sekcje Crossfitu w Wysokiem Mazowieckiem.
II Crossfit Challenge to turniej siłowo-wytrzymałościowy dedykowany dla osób , które chcą sprawdzić swoją wytrzymałość , zmierzyć się ze swoimi słabościami i mają chęć być najlepszym .
Crossfit Challenge polega na wykonaniu przez zawodników zadania tak zwany WOD (work of the day) w jak najszybszym czasie .
WOD I przedstawiał się następująco : 10 x rwanie i podrzut sztangi 15 kg , 30 x scyzoryki na brzuch , 15 x pompki z zmianą strony , 100 x przeskoki przez skakankę , 20 x burpees ( padnij powstań ) cały obwód powtarzany 2 razy
WOD II : 10 okrążeń sali , 50 X Mountain Climbers , 50x Bird Dog , 50x Rowerek na Brzuch ,30x nożyce na brzuch
Najlepszy czas w kategorii mężczyzn uzyskał : Paweł Zalewski z Zambrowa który zdobył 1 miejsce , 2 miejsce zdobył Sebastian Wyszyński z Wysokiego Mazowieckiego , 3 miejsce przypadło dla Krzysztofa Łady z Zambrowa
w Kategorii Kobiet najlepszą zawodniczką z najszybszym czasem okazała się Iwona Choinska z Wysokiego Mazowieckiego , 2 miejsce zajęła Aneta Pułtorak z Zambrowa , a 3 miejsca Izabela Domitrz również z Wysokiego Mazowieckiego .
Wszystkim uczestnikom należą się wielkie brawa i gratulacje , że podjęli się tego wyzwania i dali z siebie maksimum sił by ukończyć ćwiczenia.