Uchi -Deshi 28-29 .04.2018

w dniach 28-29 kwietnia karatecy z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin już po raz 4 wzięli udział w szkoleniu  " uchi - deshi "  poświęconym przygotowaniom na Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów , które odbędą się pod koniec maja 2018 roku w Bułgarii . 
Uczniowie sensei Ani Kaczyńskiej Youssfi i Skandera Youssfi przez cały weekend trenowali , jedli i spali w dojo( sali treningowej) .  Dzień dla karateków rozpoczął się od porannego biegu nad zalewem , następnie śniadanie w dojo , potem kolejny trening poświęcony technikom nożnym , przerwa na obiad , a po obiedzie trening ukierunkowany na prace rąk uderzenia i bloki. Po treningu karatecy schłodzili  się i trenowali techniki w wodzie na  basenie w Pływalni Miejskiej " Delfin" w Zambrowie . Następnie  uzupełnili  spalone kalorie w pizzerii Diavolo. Po wyczerpującym dniu wszyscy , schowani w śpiwory na matach Zambrowskiego klubu grzecznie zasnęli by zregenerować siły na kolejny dzień uchi deshi , w którym odbył się egzamin na stopnie kyu.   
 
DSC08340

GALERIA

 

adrik

 

ZAMBROWSKI KLUB
KARATE KYOKUSHIN

Akademia Sztuk Walki i Fitnessu
w Zambrowie

ul. Legionowa 9

18-300 Zambrów

 

 

 

telik

 

 

509-166-112

Anna Kaczyńska-Youssfi

 

emaik

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.karatezambrow.com.pl

 Facebook

WSPIERAJĄ NAS:

 

bs Metaltechnik gregorek golchem logo

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY