Obóz Letni Karate Kyokushin - 22-24.06.2018r. Mrozy

Jak co roku zaraz po rozdaniu świadectw w szkole , karatecy z Zambrowskiego  Klubu Karate Kyokushin , rozpoczęli  wakacje od Letniego  Obozu Karate Kyokushin , tym razem obóz zorganizowanym był w Mrozach k/Ełku  w dniach 22-24 czerwca . Trenerzy Sensei Skander Youssfi i Anna Kaczyńska-Youssfi przygotowali dla uczestników zróżnicowany program obozu , treningi ogólnorozwojowe i techniczne  uzupełniane były grami i zabawami sportowymi.  Karatecy doskonalili  techniczne aspekty karate : kihon geiko, ido geiko , kata oraz techniki i taktykę  walki .  Doskonałym  urozmaiceniem dla obozowiczów był udział w biegu z przeszkodami RUNMAGEDON  , w którym karatecy mogli wykazać się swoją sprawnością fizyczną . 
Na zakończenie obozu  odbyła się Sayonara czyli zabawy i skecze w grupach, ognisko z kiełbaskami oraz  egzamin na kolejne stopnie zaawansowania w karate.   Każdy z obozowiczów otrzymał pamiątkową czapkę oraz dyplom uczestnictwa.
Wyjazd karateków wsparł  finansowo Urząd Miasta Zambrów , a koordynatorem była Pani Dyrektor SP 3 w Zambrowie Pani Bożena Przeździecka , serdecznie dziękujmy za wsparcie .
DSC 0642

GALERIA

 

adrik

 

ZAMBROWSKI KLUB
KARATE KYOKUSHIN

Akademia Sztuk Walki i Fitnessu
w Zambrowie

ul. Legionowa 9

18-300 Zambrów

 

 

 

telik

 

 

509-166-112

Anna Kaczyńska-Youssfi

 

emaik

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.karatezambrow.com.pl

 Facebook

WSPIERAJĄ NAS:

 

bs Metaltechnik gregorek golchem logo

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY