100 uderzeń na 100-lecie Niepodległości

100 uderzeń i 100 kopnięć wykonali  Karatecy z Zambrowskiego Klubu Karate  Kyokushin  w taki sposób uczcili obchody 100 rocznicy  odzyskania Niepodległości przez Polskę. Trening rozpoczął się od wysłuchania  hymnu Polski, następnie krótka rozgrzewka i wspólne sto kopnięć i uderzeń .  W treningu uczestniczyli  również  rodzice  karateków. " Na tym treningu  panowała szczególna atmosfera, dla każdego sportowca wysłuchanie "Mazurka Dąbrowskiego" ma szczególne znaczenie . Każdy zawodnik podczas Mistrzostw Europy czy Świata , marzy by stać na najwyższym podium i usłyszeć hymn swojego kraju , jest to wspaniała motywacja  do walki. Taką motywację chcemy przekazać dla naszych uczni" - mówi Sensei Ania , która wielokrotnie stała na najwyższym podium Mistrzostw Europy i Świata . 
Zambrowski Klub Karate Kyokushin będzie jeszcze świętował dzień odzyskania niepodległości podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości którego będzie organizatorem, Turniej odbędzie się 25 listopada w Zambrowie.
 
 
20181109 192718

GALERIA

 

adrik

 

ZAMBROWSKI KLUB
KARATE KYOKUSHIN

Akademia Sztuk Walki i Fitnessu
w Zambrowie

ul. Legionowa 9

18-300 Zambrów

 

 

 

telik

 

 

509-166-112

Anna Kaczyńska-Youssfi

 

emaik

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.karatezambrow.com.pl

 Facebook

WSPIERAJĄ NAS:

 

bs Metaltechnik gregorek golchem logo

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY